Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Tesař, Ostrava

Pozice:
Tesař
Zaměstnavatel:
TEPLOTECHNA Ostrava a.s.
IČO:
45193771
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
38000
Popis práce:

1. kontakt telefonicky v Po-Pá v době 6:00 - 14:00 hodin na č. 596 225 219, 596 225 212 nebo e-mailem: frydrychova@tto.cz, stradejova@tto.cz
Jedná se o práci na celém území ČR. Nástup IHNED.
Požadujeme dobrý zdravotní stav (jedná se o práci v riziku a ve výškách), praxe v oboru vítána.
Nabízíme: celoroční zaměstnání, profesní růst, ohodnocení kvalitní práce.

Náplň práce: např. základní odborné tesařské práce, umění provést jednoduché bednění, jednoduchých obedňovacích dílců, bednění podle výkresů, běžné odborné zámečnické práce

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, nadstandartní příplatky za přesčas, stravenkový paušál, proplacení přesčasů, příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Frydrychová, Stradějová
Telefon:
596 225 219, 596 225 212
Počet zobrazení inzerátu:
117×